אודות


מי אנחנו?


סופרוויזר הינה קבוצת ייעוץ המתמחה בניתוח, אפיון ומציאת פתרונות לצורכי האשראי וגיוס הון לחברות פרטיות וציבוריות המשתייכות לקטגוריית  SMB‏ (Small to Medium Business) ופועלות בענפי התעשייה, המסחר, השיווק,המזון והשירותים השונים.


אנו בעלי ניסיון רב בניתוח, אפיון צרכים וייצוג חברות בסדרי גודל שונים בדגש על חברות המשתייכות לקטגוריית "עסקים בינוניים" (חברות שמחזורי המכירות השנתיים שלהן נעים בטווח שבין 25 עד 100 מליון ש"ח) וכן בייצוג ומתן פתרונות לחברות וקבוצות שהיקפי פעילותן השנתית נעים בטווח שבין 100 עד כ- 250 מליון ש"ח (ואף מעבר לכך).


אנו מתמחים בהבנה מעמיקה וייצוג מקצועי של חברות הנמצאות בתהליכים הדורשים היערכות מחודשת, חיזוק ו/או שיפור תשתיות האשראי וההון שלהן בדגש על חברות בתהליכי צמיחה או כאילו שעברו אירועים חריגים (לחיוב ולשלילה) וכן חברות המתמודדות עם אתגרים משמעותיים.במה ייחודינו לעומת חברות וגופי ייעוץ אחרים?

סופרוויזר הינה קבוצת ייעוץ אשר לה ייחודיות ומספר יתרונות משמעותיים במספר תחומים פעילים: 


בתחום האשראי :

* ניסיון רב בניתוח נתונים, דו"חות ופעילויות וכן בייצוג חברות בעלות מורכבות גבוהה והיקפים משמעותיים

* הבנה מעמיקה של טווח האפשרויות בעבודה מול המערכת הבנקאית בדגש על הכרת היכולות, המגבלות  וההעדפות של הבנקים השונים.

* היכרות אישית ועבודה ישירה מול הדרגים הבכירים ומקבלי ההחלטות בבנקים .

* התמחות בתכנון ובנייה אופטימלית של מבנה האובליגו והיקפיו כך שיתאימו הן לצורכי החברה והן לתפיסת העולם של המערכת הבנקאית.

* מעורבות בתהליכי הניתוח וקבלת החלטות של גורמי המימון לרבות ועדות האשראי.

* התמחות בגיוס אשראי באמצעות קרנות בדגש על הקרן בערבות מדינה, הקרן ההדדית של התאחדות התעשיינים וקרן דרומה - צפונה. 


בתחום מיזוגים ורכישות אנו מביאים.

* היכרות אינטימית עם משקיעים פוטנציאליים רבים מקשת רחבה של פעילויות, תחומי עניין ויכולות.  

* יכולת לבצע בדיקות היתכנות לביצוע מיזוגים, רכישות ומכירות של חברות ו/או פעילויות באופן דיסקרטי תוך שמירה  על האינטרסים, המידע והחשאיות הן של צד המוכר והן של הצד הרוכש. 

* טיפול בהליך מתחילתו ועד סופו לרבות ביצוע הערכת שווי לחברה או לפעילות, גיבוש מתווה העסקה וליווי הצדדים  במו"מ עד לסגירת העסקה.


"פעילותנו ממוקדת בעסקים בעלי היקפי פעילות מהותיים במגוון רחב של תחומים. היכרותנו וניסיוננו בטיפול וליווי מגוון רחב של חברות וענפים שונים, יחד עם הניסיון הרב והיכולות של הצוות המקצועי הרחב שלנו מאפשרים לנו להציע שירות, תוצרים ותוצאות בסטנדרטים המציבים אותנו בין גופי הייעוץ הגדולים וחשובים בישראל".