אשראי באמצעות קרנות


קרן צפונה דרומה 


קריטריונים מרכזיים לקבלת ההלוואות 


תחומי פעילות
מפעלי תעשייה ועסקים יצרניים מייצאים, כולל שירותים תומכי תעשייה מובהקים.

היקף פעילות
עסקים קיימים בלבד, בעלי מחזור מכירות שנתי הנע בין 5 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪ לגבי הלוואות עסקיות בשיתוף פעולה עם בנק מזרחי ומחזור מכירות הנע בין 3 מיליון  ועד 80 מיליון ₪ לגבי הלוואות לצורך מימון ציוד תעשייתי.

ערך מוסף
עסקים מייצאים או מוטי ייצוא בעלי פוטנציאל צמיחה שביכולתם לתרום ערך מוסף משמעותי לעצמם וכן לסביבתם (תוצר צומח, תעסוקה מתרחבת ואיכותית, גידול ברמות הייצוא הישיר או העקיף וכדומה).

מיקום גיאוגרפי
בצפון – אזורי הגליל, העמקים והגולן ובכללם סביבות הערים עכו, נהרייה, מעלות, כרמיאל, שפרעם, יקנעם, נצרת,עפולה, בית שאן, טבריה, קריית שמונה, קצרין ועוד – לא כולל העיר חיפה. 

בדרום – כלל אזור הנגב ובכללו סביבות הערים אשקלון, קריית מלאכי, קריית גת, באר שבע, שדרות, נתיבות, אופקים, דימונה, ירוחם, אזור דרום ים המלח, הערבה ועד אילת. 

הלוואות עסקיות בשיתוף פעולה עם בנק מזרחי


תנאי מימון 


סכום ההלוואהעד 2 מיליון ₪ לעסק


ריבית שנתיתפריים+1.5%


תקופת החזר - עד 60 חודשים (כולל עד 6 חודשי גרייס).


ביטחונות נדרשיםהעסק נדרש להעמיד כנגד ההלוואה ביטחונות מטריאליים בשיעור של עד 40% מסך ההלוואה (שעבוד ציוד או נכסים אחרים, פיקדונות כספיים וכדומה). בנוסף, על הבעלים לחתום ערבות אישית על מלוא הסכום.

 

מימון ציוד תעשייתי: ליסינג חוץ בנקאי לציוד תעשייתי – בשיתוף פעולה עם אמפא קפיטל


כלי זה החל לפעול בחודש יולי 2012 ובמסגרתו ניתנות הלוואות חוץ-בנקאיות עבור ציוד תעשייתי בלבד בתנאים נוחים לכלל העסקים הנמצאים כמתאימים. התכנית מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם חברת אמפא קפיטל בע"מ המתמחה במימון חוץ בנקאי במגוון תחומים.

תנאי מימון


סכום ההלוואהעד 2 מיליון ₪ לעסק.


שיעור המימוןמימון של 90% משווי הציוד הנרכש.


ריבית שנתית6% צמוד למדד.


תקופת החזרעד 60 חודשים.


ביטחונות נדרשיםהציוד הנרכש ישועבד לחברת אמפא קפיטל ועל הבעלים לחתום על ערבות אישיתעל מלוא סכום המימון.תרומתה של סופרוויזר לתהליך והערכים המוספים של שירותינו בהקשר של גיוס הלוואות במסלולי הסיוע של קרן צפונה דרומה


כל אחד ממסלולי הסיוע כאמור הינו מסלול במסגרת בקשות אשראי לכל דבר ועניין, הנבחנות ע"י שורה של גורמים, שלכל אחד מהם עלולים להיות שיקולים, העדפות ואינטרסים שונים ויש ביכולתו של כל אחד מהם  להשפיע על היקף האשראי שיאושר בסופו של דבר ועל דחיית הבקשה או אישורה.


לפיכך - כל בקשות האשראי, הניתוחים והחומרים המוגשים ביחד עימן מחייבות חשיבה אסטרטגית והגשה חכמה, המתחשבת בכל הגורמים, הדעות, הדגשים והמגבלות השונות וכן משקללת את תפיסת עולמם של גורמי ההחלטה השונים - לרבות הגופים המתאמים, הבנקים ונציגי הגופים השונים בוועדות האשראי השונות.


ניסיוננו הרב בהתמודדות וליווי תהליכי גיוס בקרנות השונות, היכרתנו עם המגבלות וההעדפות של הגורמים השונים, היכולת לזהות את המוקשים לאורך הדרך והקשר הישיר למקבלי ההחלטות (תוך כדי תהליך הבדיקה ולאחריו) בשילוב עם הרמה המקצועית הגבוהה - מבטיחים שיפור משמעותי בסיכויי ההצלחה של בקשות המוגשות על ידי לקוחותינו באמצעותנו. 


בנוסף, לרשותנו מערכת מנוסה וידע רב אותו צברנו במשך השנים, המקצרים משמעותית את תהליכי העבודה ומסייעים בפרוצדורות השונות הקשורות בבקשות הלוואה מעין אילו. 


פעילותנו אף מפחיתה משמעותית את היקף ההשקעה הנדרשת מאת החברה עצמה בהבנת התהליכים, הכנת החומרים וקידום התהליך כולו.